Oferta pracy

Specjalista ds.HR

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (w tym rekrutacje o profilach IT);

  • Pozyskiwanie Kandydatów z wykorzystaniem wszystkich możliwych narzędzi i metod;

  • Porządkowanie, analiza i selekcja CV oraz prowadzenie bazy kandydatów;

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kandydatami;

  • Uczestnictwo w działaniach w zakresie onboardingu, offboardingu oraz employer brandingu;

  • Realizacja zadań administracyjnych i raportowych związanych z prowadzonymi rekrutacjami;

  • Wsparcie rozwojowych i strategicznych działań HR.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji zdobyte po stronie agencji lub wewnętrznego działu HR;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, socjologia);

  • Skuteczność w zarządzaniu procesami rekrutacji;

  • Motywacja, determinacja i zorientowanie na realizację założonych celów;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów z obszaru IT.

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe - do 80% rabatu na leki na receptę

  • dostęp do platformy eTutor

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy