Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Vosti Energy Sp. z. o. o. S.k.O firmie

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Vosti Energy Sp. z. o. o. S.k.

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie procesu rekrutacji i selekcji pracowników

  • Aktywne uczestnictwo w procesie onboradingu pracowników

  • Odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną

  • Współpraca z uczelniami ( biura karier, organizowanie praktyk studenckich, wykładów)

  • Udział przy organizacji eventów, targów pracy

  • Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu i działów wsparcia

  • Prowadzenie działań z zakresu employer branding

  • organizacja szkoleń

  • Koordynowanie procesu zarządzania talentami

  • Organizacja szkoleń

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • znajomość technik i metod rekrutacyjnych

  • bardzo dobra wiedza za zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • dokładność , sumienność

  • pasja w działaniu i proaktywna postawa

  • łatwość w obsłudze i posługiwanie się różnymi kanałów komunikacji

  • łatwość adaptacji i elastyczność

  • chęć nauki nowych zagadnień

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie następnie umowa o pracę

  • wdrożenie i niezbędne szkolenia

  • możliwość rozwoju i zróżnicowane ścieżki kariery

  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, oprogramowanie, słuchawki)

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.

Przewiń do profilu firmy