Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Mastermedia Cioczek i Wójciak Spółka Jawna

  • Tokarska 18, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Tokarska 18

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem działu HR i celami strategicznymi Spółki udział w najważniejszych procesach HR

  • Prowadzenie rekrutacji w oparciu o metodologię i narzędzia rekrutacyjne zarówno w Polsce jak i zagranicą

  • Opiekowanie się całym cyklem życia pracownika

  • Przygotowanie narzędzi do AC/ DC

  • Działania związane z Employer Brandingiem

  • Udział w procesie budowania kultury organizacyjnej

  • Budowanie i nadzór nad onboardingiem pracowników

  • Przygotowanie programów rozwojowych

  • Przeprowadzanie badań satysfakcji pracowniczej oraz wdrażanie wniosków

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych, konsultingowych

  • Współpraca w tworzeniu systemu ocen pracowniczych

  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w różnorodnych działaniach z zakresu tzw. miękkiego HR – minimum 2 lata

  • Wykształcenie: mile widziane psychologia, zarządzanie, zarzadzanie zasobami ludzkimi

  • Praktyczna umiejętność z zakresu prowadzenia działań Employer Brandingowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( B1)

  • Znajomość metod wyszukiwania kandydatów oraz ich selekcji

  • Nastawienie zarówno na zadania, jak i na ludzi

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy w zespole

  • Gotowość do kultywowania kultury organizacyjnej opartej o partnerstwo, uczciwość oraz otwartość

  • Gotowość do stałego doskonalenia swoich umiejętności

  • Gotowość do podróży służbowych ( raz na miesiąc)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku krajowym i międzynarodowym - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników

  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne

  • Miejsce, do którego przychodzi się chętnie, bo jesteśmy zgraną ekipą, a sam dział potrafi się wspierać i świetnie się ze sobą czuje 😉

  • Praca w środowisku nastawionym na przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin