Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

MARINO PERSONALAS

5 0007 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja pracowników

  • przygotowanie dokumentacji zatrudnienia

  • przygotowanie i zamieszczanie ogłoszeń

  • opieka nad social media i employer branding

  • codzienna praca administracyjna w biurze

  • kontakt z obecną grupą pracowników w obszarze HR

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych

  • bardzo dobra samoorganizacja pracy

  • umiejętność pracy z dokumentami zatrudnienia pracowników

  • dobra znajomość pakietu MS Office a w szczególności Word i Excel

  • przyjazne podejście do kandydatów

  • samodyscyplina i rzetelność w powierzonych zadaniach

  • umiejętność rozwiązywania problemów codziennych w pracy z dużym zespołem pracowników

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane

  • język rosyjski

To oferujemy

  • laptop i telefon firmowy

  • pracę w biurze w Gdyni/Lublinie i w międzynarodowym zespole

  • zagraniczną umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie od 5000 zł, po okresie próbnym wynagrodzenie podwyższa się

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o kontakt na poniższy numer telefonu lub wysłanie CV klikając w przycisk Aplikuj szybko.

+48 510 713 282

+370 606 15 726