Oferta pracy

Specjalista ds. HR

BURY Sp. z o.o.

  • Mielec

    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Organizacja staży i praktyk

  • Obsługa programu JAZZ w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonywania obowiązków (publikacja formularzy i innych dokumentów, wyjaśnianie niezgodności i ustalanie działań po audytach)

  • Organizacja szkoleń wstępnych dla nowych pracowników

  • Odpowiedzialność za proces wdrożenia pracowników

  • Koordynacja systemu kształcenia pracowników (np. nauki języków obcych w firmie)

  • Zapewnienie zgodności wymagań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi wdrożonych w firmie Systemów Zarządzania (tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej, wnioskowanie o zmianę dokumentacji)

  • Reprezentowanie obszaru HR podczas audytów przeprowadzanych we wszystkich lokalizacjach firmy

  • Wspieranie procesu selekcji i rekrutacji nowych pracowników

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego w zakresie aktualizacji danych kontaktowych zaciąganych w myBury i aktualizacji uprawnień oraz zrealizowanych szkoleń w AX People

  • Udział w procesie okresowych ocen pracowników

  • Wystawianie skierowań na wstępne badania lekarskie

  • Udział w działaniach służących budowaniu dobrego wizerunku Pracodawcy

  • Składanie zapotrzebowani na artykuły biuro dla całego obszaru DRM (platforma Xerima, Dynamics AX)

  • Utrzymywanie standardu 5S w obszarze HR

  • Udział w organizacji imprez firmowych o charakterze kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub kierunkowe studia uzupełniające/podyplomowe

  • Umiejętność zbierania potrzeb szkoleniowych i tworzenia planów szkoleniowych

  • Umiejętność planowania, organizowania i ewaluowania szkoleń

  • Znajomość systemów zarządzania w automotive i reprezentowanie obszaru HR w audytach

  • Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji procesowej

  • Znajomość zagadnień związanych z rozwojem pracowników

  • Gromadzenie i zarządzanie wymaganiami di systemu zarządzania kompetencjami

  • Umiejętność korzystania z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji kandydatów

  • Podstawowa znajomość przepisów kodeksu prawa pracy z zakresu zatrudniania pracowników

  • Podstawowa znajomośc programu kadrowo-płacowego MS Dynamics moduł AX

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale HR w podobnym zakresie obowiązków

  • Bardzo dobra obsługa programów MS Office: Word, Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM

  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole

  • Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego w godzinach pracy, imprezy integracyjne, brak dress code, miejsce parkingowe dla pracowników, inicjatywy charytatywne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 27.07.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy