Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Umicore Poland Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów rekrutacyjnych i szkoleniowych na podstawie budżetu i wymagań biznesu

  • Współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych i szkoleniowych

  • Rozwój, utrzymanie, ocena i zarządzanie różnymi kanałami rekrutacji oraz budowanie dobrych relacji z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych, szkołami zawodowymi, uniwersytetami, lokalnym biurem pracy itp;

  • Zarządzanie i poprawa wydajności i skuteczności procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych poprzez analizę danych i systematyczne śledzenie;

  • Planowanie i organizowanie programów szkoleniowych dla specjalistów i managerów w zakresie przywództwa, umiejętności interpersonalnych i technicznych;

  • Organizowanie programów szkoleniowych dla pracowników produkcyjnych w oparciu o matrycę umiejętności i wymagane kompetencje;

  • Wdrażanie strategii i programów employer brandingowych w celu zwiększenia rozpoznawalności i reputacji firmy, aby lepiej przyciągać, rekrutować i zatrzymywać talenty;

  • Odpowiedzialność za raporty związane z rekrutacją i szkoleniami;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii lub innych pokrewnych dziedzin;

  • Ponad 5 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach w zakresie HR;

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim;

  • Dobra znajomość aplikacji Microsoft Office (Excel, Word i Power Point itp.);

  • Dobre zrozumienie funkcji i procesów biznesowych;

  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Postawa proaktywna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • free meals