Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Firma Yetico S.A. to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Nasze produkty znajdują zastosowanie jako materiały termoizolacyjne w budownictwie oraz jako opakowania w branżach takich jak: AGD, RTV, meblarstwo, stolarka otworowa. Firma została założona w roku 1990. Posiada trzy zakłady produkcyjne (Olsztyn, Galewice, Gorzów Wielkopolski). Z powodzeniem obsługujemy małe, średnie oraz duże firmy typu sieci DIY. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. HR
    Miejsce pracy: OLSZTYN

    Zadania:

    • rekrutowanie pracowników,
    • organizacja szkoleń dla pracowników,
    • naliczanie wynagrodzeń,
    • obsługa kadrowa pracowników (np. umowy, pozwolenia o pracę),
    • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US, PFRON,
    • sporządzanie raportów i zestawień płacowych,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Oczekujemy:

    • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na takim lub podobnym stanowisku,
    • znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi,
    • umiejętność samodzielnego działania i dobra organizacja pracy,
    • mile widziana wiedza z zakresu HR,
    • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK oraz pakietu Office,
    • wysoka komunikatywność oraz kultura osobista,

    dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość programu kadrowo-płacowego CDN OPTIMA.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • ciekawe wyzwania,
    • dobre warunki pracy i pakiet socjalny

    Oferty należy kierować na adresYetico S.A. ul. Towarowa 17a, 10−416 Olsztyn lub za pośrednictwem przycisku aplikuj teraz z dopiskiem w temacie: Specjalista ds. HR.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 nr 1001 poz. 926 z poźn. zm.)".

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.