Oferta pracy

Specjalista ds. HR

LELLEK

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja: organizacja i decyzje dotyczące źródeł poszukiwania pracowników, przygotowywanie treści ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, wybór właściwych kandydatów,

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi: przygotowywanie i wdrażanie nowych benefitów oraz ich obsługa administracyjna,

  • współtworzenie HR newslettera i innych narzędzi komunikacyjnych w firmie,

  • kreowanie i realizacja działań employer brandingowych,

  • zadania administracyjne: umowy z podwykonawcami, weryfikacja faktur,

  • opracowywanie analiz, raportów i prezentacji,

  • stałe wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach związanych z działaniami HR,

  • inne projekty HR, mające na celu wspieranie biznesu.

Nasze wymagania

  • znajomość pracy działu HR od kuchni, potwierdzona minimum 2-letnim doświadczeniem w tym obszarze,

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych end to end,

  • lubienie ludzi, chęć ich poznawania i wspierania,

  • otwarta głowa, samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • zdolności organizacyjne, analityczne, sprawne docieranie do potrzebnej wiedzy,

  • dobra znajomość Ms Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • wykształcenie wyższe: mile widziane z obszaru psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia i rozwój

  • pakiet sportowy

  • imprezy firmowe

  • stabilne zatrudnienie

  • zniżki na zakup i serwis samochodów

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • urodzinowy dzień wolny