Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Karol Kania i Synowie Spółka Z o.o.O firmie

  • Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski)

    Pawłowiczki (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie optymalnego stanu osobowego pracowników poprzez prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji,

  • wsparcie prawidłowego funkcjonowania procesów HR, m.in.: adaptacji nowego pracownika, oceny pracowniczej, realizacji planu szkoleń,

  • aktywne uczestnictwo w działaniach z zakresu Employer Brandingu,

  • zapewnienie terminowej, kompleksowej i rzetelnej obsługi pracowników oraz osób współpracujących z firmą w zakresie realizacji polityki HR

  • udział w kształtowaniu polityki personalnej w ramach realizowanej strategii zakładu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktyczna wiedza z zakresu Prawa Pracy oraz ZZL,

  • doświadczenie w analizie wskaźników HR, raportowaniu, prezentacji wniosków oraz rekomendacji działań naprawczych i rozwojowych,

  • samodzielność w działaniu i gotowość do przejmowania odpowiedzialności,

  • umiejętności analityczne,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • doskonała organizacja pracy własnej i orientacja na cele,

  • umiejętność koordynowania kilku tematów jednocześnie,

  • rozumienia roli HR jako partnera biznesowego dla managerów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • program opieki medycznej i ubezpieczenie grupowe,

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • poczęstunki okazjonalne