Oferta pracy

Specjalista ds. hr

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Specjalista ds. hrNumer ref.: 26/05/21/PLO/JL

Zadania:

  • Ścisła współpraca z biznesem w celu określenia strategii rekrutacyjnych i podejmowanych działań z zakresu HR,
  • Koordynowanie i realizacja projektów rekrutacyjnych oraz zarządzanie bazą kandydatów,
  • Przeprowadzanie exit interview,
  • Wsparcie w procesie onboardingu pracowników,
  • Koordynowanie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych firmy,
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,
  • Współpraca z Kierownikami działów w zakresie ruchów kadrowych w działach,
  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy,
  • Dostosowywanie procesów HR do wymogów oraz czynny udział w audytach,
  • Koordynowanie procesu komunikacji oraz rozwijanie i utrzymanie relacji pracowniczych.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe - zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, biznes i pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - preferowane w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znajomość trendów, narzędzi i najlepszych praktyk pozyskiwania pracowników,
  • Umiejętność przygotowywania raportów, prezentacji,
  • Umiejętności interpersonalne, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji na różnych szczeblach organizacji,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • Znajomość SAP (mile widziana).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pełen etat, pn-pt,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne