Oferta pracy

Specjalista ds. HR

KRONOSPANO firmie

Rekrutacja zdalna

KRONOSPAN

Wołkowyska 32

Poznań

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: SHRMA 10/2020

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Obsługa kadrowa pracowników;
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy, świadectwa pracy, przygotowanie danych do list płac);
  • Współpraca z zewnętrznym działem płac;
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w dziale personalnym na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne;
  • Gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o umowę na zastępstwo (ok. pół roku);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziana znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Pracę w zakładzie umiejscowionym w centrum miasta, tuż przy jeziorze Malta;
  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,
numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy