Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Jasielska 10A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie organizacji w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie oraz operacyjne

  • Budowanie relacji z kandydatami oraz dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy

  • Współpracę z działem marketingu i budowanie efektywnej strategii Employer Brandingowej

  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w organizacji

  • Bieżące śledzenie aktualnych trendów na rynku HR

  • Udział bądź prowadzenie innych projektów w obszarze HR

Nasze wymagania

  • Praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomości różnorodnych kanałów oraz narzędzi rekrutacyjnych m.in. direct search

  • Praktycznego doświadczenia w obszarze rekrutacji (w tym na stanowiska wyższego szczebla) oraz Employer Brandingu

  • Znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności negocjacyjnych, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji

  • Swobodnego posługiwania się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Kartę sportowo rekreacyjną MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Opiekę medyczną Enel-Med

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach

  • Zgrany zespół

Cosmo Group to jedna z wiodących międzynarodowych firm z sektora beauty. W portfolio firmy znajdują się marki NEONAIL, MYLAQ, NÉO MAKE UP, NEONAIL Expert. Kosmetyki Cosmo Group wyróżnia wysoka jakość, nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspirujemy i tworzymy trendy. Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy