Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Komputronik S.A w restrukturyzacji

  • Wołczyńska 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wołczyńska 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach i procesach HR w obszarach: rekrutacja, onboarding, offboarding, employer branding, employee experience

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych

  • Doradztwo i wsparcie pracowników oraz kadry managerskiej w zakresie HR

  • Budowanie kultury organizacyjnej wspierającej zaangażowanie pracowników

  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz dostawcami produktów i usług HR

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Min. 3 - letnie doświadczenie w obszarze HR na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w dużej organizacji, o rozproszonej strukturze)

  • Kierunkowe wykształcenie (preferowana psychologia lub/i zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • Praktyczne doświadczenie w takich obszarach jak: rekrutacja, AC/DC, onboarding, offboarding, zarządzanie talentami, ścieżki karier, oceny pracowników, EB, EE, badania satysfakcji

  • Doświadczenie w pracy z Managerami oraz rozwinięta świadomość biznesowa

  • Doskonała organizacja pracy własnej i elastyczność, w szczególności podczas pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

  • Autentyczność i proaktywność

  • Umiejętność budowania relacji i asertywnej komunikacji

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników