Specjalista ds. HR

TOPMET Light O firmie

Rekrutacja zdalna

TOPMET Light

Ostrowska 354

Poznań

Jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących oświetlenie. Nasze produkty i rozwiązania techniczne można znaleźć na całym świecie.

W związku z tym, iż mocno się rozwijamy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. HR [rekrutacja prowadzona online]

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych wszystkich szczebli,
  • Wsparcie managerów i właścicieli w sytuacjach trudnych,
  • Doradztwo i dbanie o dobre praktyki w zarządzaniu,
  • Organizacja wydarzeń pracowniczych,
  • Budowa i rozwój systemów motywacyjnych,
  • Tworzenie dokumentacji, procedur z obszaru administracji i HR,
  • Wdrażanie narzędzi optymalizujących realizację procesów HR.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi i pokrewne),
  • Min. 1 rok praktycznego doświadczenia w wewnętrznym dziale HR,
  • Doświadczenie w min. 3 z wyżej wymienionych obszarów,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Komunikatywność i asertywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z 30-letnim stażem, miejsce: Poznań – Szczepankowo,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Benefity socjalne (sport/kino/koncerty itp.),
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Trwałe, stabilne zatrudnienie.
Dołącz do naszego zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy