Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku zrealizowaliśmy ponad 400 000 zamówień i sprzedaliśmy już ponad 1,5 mln produktów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
    • Współtworzenie projektów budujących zaangażowanie oraz integrację zespołów
    • Współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie obszaru miękkiego HR, kreowaniu polityki personalnej, podnoszenia satysfakcji pracowników
    • Współudział w projektowaniu i wdrażaniu systemów ocen pracowniczych
    • Współpraca z firmami doradztwa personalnego, portalami rekrutacyjnymi, instytucjami rynku pracy oraz udział w Targach Pracy
    • Organizacja spotkań integracyjnych oraz szkoleń dla pracowników
    • Współudział w tworzeniu i organizowaniu programów wdrożeniowych dla nowych pracowników

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
    • Umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę
    • Wykształcenie wyższe ( psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • Dużą samodzielność i możliwość współtworzenia strategii personalnej
    • Pakiet benefitów (bony świąteczne, karta Multisport, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego)
    • Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerskim podejściu do zespołu

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ŁazienkaPlus S.A."