Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział w Pruszkowie

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki szkoleniowej i rozwojowej w oparciu o badanie i analizę potrzeb

  • Udział w przygotowywaniu planu szkoleń oraz ich koordynacja

  • Organizacja programów rozwojowych dla różnych grup pracowników (np. dla kadry inżynierskiej, kierowniczej) oraz ich ewaluacja

  • Stałe monitorowanie rynku szkoleń oraz dobór firm szkoleniowych

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji szkoleniowej

  • Dobór oraz przygotowanie środków i narzędzi niezbędnych do realizacji procesu szkoleń

  • Aktualizacja i monitorowanie planu i efektów działań szkoleniowo-rozwojowych oraz wykorzystania budżetu szkoleniowego

  • Udział w rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i techniczne oraz wsparcie w zatrudnianiu kontraktorów do zakładu w Pruszkowie

  • Współpraca z HR BP

  • Organizowanie procesu on-boardingu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych – min. 3 lata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w tym MS Excel

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2)

  • Nastawienie na współpracę oraz na konstruktywne rozwiązywanie problemów

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP SuccessFactors

To oferujemy

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczenia grupowe

  • Kartę Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Pakiet relokacyjny

  • Miejsca parkingowe przed fabryką

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie do posiłków

Lear jest światowym liderem z branży automotive w dziedzinie siedzeń oraz systemów elektrycznych i elektronicznych. Nasz zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników w 39 krajach nieustannie dąży do innowacyjności, doskonałości operacyjnej i zrównoważonego rozwoju. Hasłem przewodnim Lear jest: Making every drive better™ poprzez dostarczanie technologii dla bezpieczniejszych, inteligentniejszych i bardziej komfortowych podróży. Lear, z siedzibą w Southfield, Michigan, jest kluczowym dostawcą dla największych producentów samochodów na świecie i zajmuje #179 miejsce na liście Fortune 500. Więcej informacji o Lear znajduje się na stronie lear.com lub na Twitterze @LearCorporation.

Przewiń do profilu firmy