Specjalista ds. HR- Rekruter

Dealer BMW Smorawiński

Obornicka 235

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych (end-to-end: stanowiska techniczne, stanowiska operacyjne, specjalistyczne, kierownicze) tj. redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, poszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz dbałość o Candidate Experience na każdym etapie rekrutacji, zarządzanie bazą kandydatów – praca w systemie e-recruiter,

  • Współtworzenie wizerunku firmy jako atrakcyjnego pracodawcy,

  • Komunikacja wewnętrzna do Pracowników,

  • Organizacja szkoleń zewnętrznych,

  • Aktywny udział w procesach wdrażania pracowników do pracy udział w procesie onboardingu i offboardingu pracowników,

  • Współpraca z firmami/instytucjami zewnętrznymi,

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działu,

  • Uczestnictwo w różnych inicjatywach i projektach z obszaru HR związanych z potrzebami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Kreatywność, pasja, zaangażowanie i entuzjazm do działań HR,

  • Doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodą direct search- warunek konieczny,

  • Umiejętność współpracy z managerami przy ustalaniu profilu kandydata i strategii poszukiwania oraz umiejętność weryfikacji kandydatów względem oczekiwanego profilu i przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych,

  • Praktyczna wiedza z zakresu najnowszych trendów dotyczących metod pozyskiwania talentów do organizacji,

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów, samodzielność w działaniu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych,

  • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point, Teams).

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę w doświadczonym i ambitnym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

BMW Smorawiński to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie poszukuje do swojego zespołu zlokalizowanego w Poznaniu osoby na stanowisko Specjalista ds. HR- Rekruter.

Jeżeli jesteś zdecydowany dołączyć do naszego zespołu - aplikuj!

Przewiń do profilu firmy