Oferta pracy

Specjalista ds. HR (rozwój w kierunku HRBP)

Burda Media Polska Sp. z o.o

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i on-boardingu nowych pracowników

  • Tworzenie i realizacja projektów szkoleniowych i programów rozwojowych

  • Tworzenie i bieżące zarządzanie programami stażowymi

  • Aktywny udział w kształtowaniu otwartej komunikacji i działań employer branding

  • Aktywność w proponowaniu i wdrażaniu projektów HR odpowiadających na potrzeby biznesu

  • Wspieranie organizacji i pracowników w procesie zmian

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w zakresie wdrażania i stosowania narzędzi HR zgodnie z polityką personalną firmy oraz obowiązującymi procesami i zasadami,

  • Wspieranie kierowników w zarządzaniu podległym zespołem

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami organizacji

  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji procedur HR,

  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji

  • Rozwój w kierunku funkcji HRBP - kompleksowej opieki z zakresu „miękkiego” HR nad dedykowanym obszarem biznesowym

Nasze wymagania

  • Minimum 3–letnie doświadczenie na stanowisku, o podobnym zakresie zadań

  • Wyższe wykształcenie (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych i rozwojowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z umiejętności interpersonalnych i menedżerskich (mile widziane)

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR

  • Dobra znajomości jęz. angielskiego (minimum poziom B2)

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia wielu tematów jednocześnie

  • Orientacja na zadania i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność kreowania partnerskich relacji z kadrą menedżerską

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Udział w ciekawych projektach

  • Rozwój w kierunku HR Business Partnera

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną

Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

Więcej o nas na:

FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

www: http://www.burdamedia.pl/

Przewiń do profilu firmy