Oferta pracy

Specjalista ds. HR

TENNECO Inc.O firmie

  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).
Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.
Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.
Specjalista ds. HRNumer ref.: 109867
Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty s. HR do naszego zakładu w Rybniku

Zadania:
  • Samodzielna realizacja projektów z zakresu przeglądu talentów, programów rozwojowych, budowania zaangażowania, marketingu personalnego,
  • Wykonywanie zadań związanych z administracją personalną (proces zatrudnienia i zwolnienia pracownika, wprowadzanie danych do systemu SAP, aktualizacja dokumentów),
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z przyjętymi standardami korporacyjnymi,
  • Analiza danych, przygotowywanie raportów oraz rekomendacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, zarządzanie kadrami),
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • Szeroka wiedza z zakresu procesów HR potwierdzona realizacją konkretnych projektów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, pozwalająca na codzienną komunikację,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wcześniejsze doświadczenie z systemem SAP – mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo (ok. 18 miesięcy), z opcją kontynuacji współpracy po tym okresie,
  • Ambitną, dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta OK System, prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe, benefity związane z ZFŚS, parking pracowniczy),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz współpracy z ekspertami.

Chcemy, aby każdy poczuł się mile widziany u nas, gotowy na wyzwania i pełen inspiracji. Dlatego wspólnie zadbaliśmy o to, aby starannie zebrać zestaw korzyści mających na celu poprawę twojego zdrowia i samopoczucia, tak aby zapewnić Twój rozwój osobisty i zawodowy.

Ogłoszenie archiwalne