Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Krynica Vitamin S.A.

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych

  • Bezpośredni kontakt podczas procesu rekrutacyjnego z Managerami Rekrutującymi

  • Weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji

  • Prowadzenie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami

  • Raportowanie działań w procesach, w tym przygotowanie pisemnych raportów na temat kandydatów

  • Udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy m.in. poprzez udział w Targach Pracy, spotkaniach promujących firmę oraz organizacji wydarzeń firmowych

  • Udział w prowadzeniu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy w zakresie relacji pracowniczych

  • Koordynacja wdrożenia pracownika do firmy oraz prowadzenie spotkań firmowych

  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Tworzenie raportów dot. HR na potrzeby firmy

  • Udział w projektach realizowanych w Dziale Zasobów Ludzkich i Kultury Organizacji

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Wysokiej motywacji do pracy i chęci rozwijania się w obszarze „miękkiego” HR

  • Doświadczenie w obsłudze systemu ATS (eRecruiter) będzie dużym atutem

  • Dynamizm i konsekwencja w działaniu

  • Pomysłowość, kreatywność, chęć szukania nowych rozwiązań

  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji swojej pracy

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta wewnętrznego

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywania problemów

  • Podstawowa znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i narzędzi HR

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 - mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w obszarze „miękkiego” HR oraz realizacji własnych pomysłów

  • Możliwość zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy czołowym polskim producentem napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych (www.krynicavitamin.com). Dostrzegając potencjał do wzrostu i rozwoju biznesu rozszerzamy naszą działalność by móc zaproponować naszym klientom nowe produkty w zakresie ochrony zdrowia i higieny osobistej.

Miejsce pracy to: Dziadkowskie – Folwark (pow. łosicki)

Przewiń do profilu firmy