Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Paula Fish Sp. J.O firmie

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie powierzonymi projektami z zakresu hr: opisy stanowisk, oceny pracownicze, rozwój pracowników, szkolenia, komunikacja, raporty i wskaźniki, onboarding

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami

  • Poszukiwanie kandydatów metodą direct search

  • Współpraca z managerami przy ustalaniu profilu poszukiwanej osoby, profilu kompetencji i schematu poszukiwania

  • Wyszukiwanie i dobór narzędzi rekrutacyjnych i rozwojowych zapewniających efektywność procesu

  • Działania employer brandingowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych min. 2-3 lata

  • Doświadczenie w wewnętrznym dziale hr w procesach: szkolenia, rozwój, budowanie programów motywacyjnych, rezerwa kadrowa, komunikacja, ocena, raportowanie wskaźników hr, employer branding

  • Umiejętność współpracy z managerami, budowania koncepcji i zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point

  • Umiejętność redagowania dokumentów oraz doświadczenie w przygotowywaniu wewnętrznych regulacji (regulaminów, procedur etc.)

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania partnerskich relacji wewnątrz firmy i na zewnątrz firmy.

  • Świetna organizacja pracy i wielozadaniowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie

  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Paula Fish Sp. J.

Od lat z powodzeniem i przyjemnością oferujemy naszym partnerom kompleksowe usługi w obszarze produkcji wyrobów z ryb bałtyckich oraz łososia atlantyckiego:

– od odbioru surowca rybnego z dowolnego miejsca w Europie,

– przez transport surowca w temperaturze kontrolowanej,

– przetwarzanie, zamrażanie, pakowanie, konfekcjonowanie i etykietowanie ryb,

– po sprzedaż surowca rybnego do dalszego przetworzenia i gotowych wyrobów rybnych, świeżych i mrożonych.

Rozwój firmy oraz jakość i bezpieczeństwo produkcji zapewniamy poprzez zakup tylko najwyższej jakości surowców, systematyczną kontrolę parametrów realizowanych przez nas procesów wg wdrożonego w naszym zakładzie systemu jakości HACCP.

Posiadamy szereg certyfikatów: BRC, IFS, MSC, ASC, GLOBAL GAP, Organic, FDA., Koszerności.

Przewiń do profilu firmy