Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Spring Professional PolandO firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, dużej i rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie zmotywowanych i otwartych na nowe doświadczenia kandydatów na stanowisko:

(Sosnowiec okolice, woj. śląskie)

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie wewnętrznych procesów rekrutacji na stanowiska związane z magazynem, działem sprzedaży oraz biurem.
  • Ustalanie potrzeb rekrutacyjnych, opracowywanie i realizowanie strategii pozyskiwania kandydatów,
  • Umawianie i prowadzenie spotkań kwalifikacyjnych,
  • Utrzymanie jakości procesu rekrutacji zgodnego z najlepszymi praktykami w tym obszarze,
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie rekrutacji,
  • Zaangażowanie w proces onboardingu nowych pracowników,
  • Opracowywanie strategii utrzymania i motywowania pracowników zarówno w okresie przestoju w rekrutacji, jak i w trakcie.
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie rekrutacji mających na celu pozyskanie najlepszych kandydatów,
  • Współpraca i wsparcie dla menedżerów w zakresie całego procesu rekrutacji,
  • Współpraca z pozostałymi członkami działu HR.

Wymagania:

  • Min 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie prowadzenia procesów rekrutacji oraz kontaktu z kandydatami,
  • Wysoka kultura osobista, szczególnie ważna podczas kontaktu z kandydatami oraz pozostałymi współpracownikami,
  • Duża samodzielność,
  • Pracowitość, zaangażowanie, dobra organizacja pracy własnej i prokatywność,
  • Nastawienie na współpracę w zespole i pozytywne usposobienie do pozostałych współpracowników,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, w stabilnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Realny wpływ na rozwój obszaru HR,
  • Parking firmowy,
  • Przyjazne miejsce pracy (nowa przestrzeń biurowa),
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, ZFŚS,
  • Współpraca w miłej i otwartej atmosferze.

Jeśli ta propozycja pracy wydaje Ci się idealnie dopasowana do Twojego profilu zawodowego i jesteś gotowy na nowe ciekawe doświadczenia, nie czekaj tylko prześlij do nas swoją aplikacje już teraz! Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne