Specjalista ds. HR

Sobiesław Zasada Automotive

  • Starowa Góra (pow. łódzki wschodni)

    Starowa Góra (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne niskiego, średniego i/lub wyższego szczebla we współpracy ze Specjalistą ds. Rekrutacji

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z Kandydatami

  • Uczestnictwo w działaniach Employer Brandingowych

  • Onboarding i offboarding pracowników

  • Wsparcie pracowników w obszarach szkolenia i rozwoju oraz bieżąca obsługa spraw pracowniczych

  • Wsparcie kadry menedżerskiej w bieżących sprawach personalnych

  • Opracowywanie analiz, raportów i prezentacji

  • Wsparcie Szefa Działu HR w zakresie bieżących projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w Dziale HR - warunek konieczny

  • Doświadczenie w projektach EB

  • Podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Prawa jazdy kat. B

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywność

  • Skutecznego planowania i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • Pracę w Oddziale w Starowej Górze (k. Łódzi),

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • programy rozwojowe

  • dostęp do platformy e-learningowej

  • spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • konkursy pracownicze

  • upominki okolicznościowe

  • nagrody jubileuszowe

Aplikuj! Chętnie poznamy Cię osobiście.

Na samochodach znamy się jak mało kto. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów Zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i samochodów ciężarowych.

Więcej ofert na www.zasadaauto.pl

Masz zmysł techniczny i pasję do samochodów? Wiesz, że dokonały pojazd to połączenie estetyki z technologią i zależy Ci w równym stopniu i na jednym, i drugim?

Fascynujące samochody, innowacyjna technika, zmotywowane zespoły, różnorodne ścieżki rozwoju zawodowego czy nowoczesne środowisko pracy to tylko kilka z nich. Dołącz do nas i przekonaj się, że Twoja kariera może wskoczyć na jeszcze większe obroty.

Przewiń do profilu firmy