Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Ammega Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end,

  • Koordynowanie zatrudnienia pracowników tymczasowych,

  • Przygotowanie rozliczenia czasu pracy pracowników tymczasowych,

  • Przeprowadzanie corocznego badania satysfakcji pracowników oraz follow-up’ów po okresie próbnym,

  • Administracja systemem kafeteryjnym (w tym prywatną opieką medyczną i kartami sportowymi),

  • Bieżąca obsługa kadrowa pracowników,

  • Wsparcie managerów w zakresie HR,

  • Przygotowanie zestawień dotyczących fluktuacji, benchmarkingu wynagrodzeń, zainteresowania oferowanymi benefitami itp.,

  • Organizacja imprez firmowych, small events (np. Dzień Kobiet, Tłusty Czwartek),

  • Udział w targach pracy,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Jesteś otwarty na ludzi,

  • Posiadasz wykształcenie wyższe,

  • Pracowałeś/pracowałaś już wcześniej na podobnym stanowisku,

  • Swobodnie korzystasz z pakietu MS Office,

  • Jesteś osobą kreatywną, która chętnie szuka nieszablonowych rozwiązań,

  • Lubisz działania projektowe, ale także nie masz problemu z cykliczną rutyną,

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Program Enova i aplikacja HR Link nie są Ci obce- mile widziane.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i wydarzeniach branżowych,

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej a w niej prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie oraz Multisport,

  • Świadczenie urlopowe,

  • Dodatek za dojazdy.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Ammega Poland Sp. z o.o.

Ammeraal Beltech jest częścią międzynarodowej grupy korporacyjnej AMMEGA czyli połączenia Ammeraal Beltech i Megadyne.

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w produkcji przemysłowych pasów transmisyjnych i pasów transportujących, wykorzystywanych między innymi w branżach spożywczej, logistycznej, tytoniowej, papierniczej, drukarskiej, tekstylnej, metalowej, elektronicznej, drzewnej, samochodowej, konstrukcyjnej i lotniczej.

Przewiń do profilu firmy