Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

CPL JobsO firmie

  • zachodnio-pomorskie
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

zachodnio-pomorskie

Szczecin

CPL Poland to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. 30 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer ref.: HR/2021

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • kontakt z kandydatami
  • udzial w projektach wewnątrz organizacji
  • kontakt z uczelniami, instytucjami wspierającymi zatrudnienie
  • zadania z obszaru EB, komunikacji
  • wsparcie zespołu w codziennej pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w podobnej roli
  • umiejętność prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • umiejętność obsługi komputera, w tym Excel
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy/ rekrutacyjnej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i podczas późniejszej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, darmowe kursy językowe, dofinansowanie wakacji, dodatki na święta)
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Szczecina
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne