Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Early Stage Spółka Komandytowa Sp. z o.o.O firmie

Early Stage Spółka Komandytowa Sp. z o.o.

Oksywska 23

Warszawa

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, działająca od 1993 roku. Zaczynaliśmy na warszawskim Mokotowie, jako mała rodzinna firma, dziś prowadzimy ponad 500 placówek w całej Polsce. Nie boimy się zmian, w codziennej pracy stawiamy na rozwój i partnerstwo. Pracujemy w kulturze wsparcia i współpracy. Nie mamy dress code’u, mamy za to lata doświadczenia, a mimo to luźną startup’ową atmosferę.

Poszukujemy specjalisty ds. HR z doświadczeniem z obszarów miękkiego i twardego HR. Jeśli jesteś osobą samodzielną w działaniu, kreatywną i lubisz pracę z ludźmi - dołącz do nas!

Specjalista ds. HR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompleksowa obsługa programu eRecruiter,
  • współtworzenie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji HR,
  • wspieranie i udział w wybranych projektach HR i EB,
  • współpraca z portalami pracy i partnerami,
  • tworzenie raportów, zestawień i ankiet,
  • współtworzenie środowiska pracy, które będzie inspirować, wspierać wymianę pomysłów i umożliwiać rozwój talentów.

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia,
  • bardzo dobra znajomość systemu eRecruiter,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy HR,
  • odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • lekkie pióro, kreatywność i znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • otwarty umysł i zdolność szybkiego uczenia się,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i RODO,
  • doświadczenie w pracy w firmie opartej na systemie franczyzowym będzie atutem.

OFERUJEMY

  • umowę o pracę lub B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwości szkoleń i rozwoju,
  • kameralne biuro w spokojnej części Warszawy,
  • brak dress code’u i luźną startup’ową atmosferę,
  • wspólne śniadania, dobrą kawę i lubiący się zespół :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy