Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

SARIA Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla,
  • prowadzenie działań szkoleniowych i rozwojowych – planowanie, organizowanie, koordynowanie warsztatów wewnętrznych i szkoleń zewnętrznych,
  • aktywny udział w procesie badania satysfakcji, tworzenia matryc kompetencji, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej,
  • udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B2),
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu miękkiego HR,
  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point),
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,
  • bezpłatny parking.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

SARIA Polska sp. z o.o.

Grupa SARIA to międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa z kapitałem niemieckim zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Połączenie ekonomii z ekologią znajduje się w centrum naszej uwagi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych procesów przetwórczych, wytwarzaniu wielu produktów na bazie naturalnych surowców w znacznym stopniu przyczyniamy się do zachowania zasobów naturalnych.

W Polsce Grupa SARIA zatrudnia około 800 pracowników w kilku powiązanych spółkach tworzących Grupę Kapitałową Saria Polska.

Specjalista ds. HR, Warszawa