Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

SARIA Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla,

  • prowadzenie działań szkoleniowych i rozwojowych – planowanie, organizowanie, koordynowanie warsztatów wewnętrznych i szkoleń zewnętrznych,

  • aktywny udział w procesie badania satysfakcji, tworzenia matryc kompetencji, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej,

  • udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. poziom B2),

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z zakresu miękkiego HR,

  • praktyczną znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point),

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie grupowe,

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

SARIA Polska sp. z o.o.

Grupa SARIA to międzynarodowa firma produkcyjno-usługowa z kapitałem niemieckim zatrudniająca blisko 8.000 pracowników w ponad 180 oddziałach w 19 krajach jest jednym z liderów na rynku krajowym i międzynarodowym w dziedzinie zagospodarowania i wykorzystania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Połączenie ekonomii z ekologią znajduje się w centrum naszej uwagi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych procesów przetwórczych, wytwarzaniu wielu produktów na bazie naturalnych surowców w znacznym stopniu przyczyniamy się do zachowania zasobów naturalnych.

W Polsce Grupa SARIA zatrudnia około 800 pracowników w kilku powiązanych spółkach tworzących Grupę Kapitałową Saria Polska.

Przewiń do profilu firmy