Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Animex Foods Sp. z o.o. Biuro w WarszawieO firmie

Animex Foods Sp. z o.o. Biuro w Warszawie

Tytusa Chałubińskiego 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie managerów i nadzór nad realizacją procesów HR (ocena roczna, rozwój, szkolenia, budowanie zespołów)

  • Samodzielna obsługa i opieka nad dedykowanym obszarem biznesowym w tym m.in: obsługa kadrowa (przygotowywanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń i innych dokumentów kadrowych), doradztwo z zakresu prawa pracy

  • Inicjowanie i wdrażanie projektów z zakresu rozwoju pracowników

  • Planowanie i organizacja szkoleń (w tym nauka języków, współtworzenie zakresu szkoleń managerskich)

  • Współpraca z firmami szkoleniowymi

  • Obsługa pozapłacowych świadczeń pracowniczych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań

  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office

  • Inicjatywa w działaniu

  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w realizowanych zadaniach

  • Dbałość o jakość realizowanych działań i projektów

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z innymi

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Zdolność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Mile widziana znajomość programu kadrowego SAP HR

To oferujemy

  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Pakiet dodatków pozapłacowych

  • Pracę w biurze zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce, zatrudniający 8,6 tys. pracowników. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy