Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Komplex-TorusO firmie

Komplex-Torus

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR

  • administrowanie procesami HR (w tym: rekrutacja, szkolenia, benefity)

  • wdrażanie i rozwijanie narzędzi HR

  • współpraca w tworzeniu i organizowaniu programów wdrożeniowych dla nowych pracowników

  • udział w kształtowaniu systemu okresowej oceny pracowników i systemów motywacyjnych

  • dodatkowe działania związane z pracami w Dziale Kadr

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • podstawowa znajomość Kodeksu Pracy

  • umiejętność diagnozowania problemów w obszarze HR

  • pasję, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • znakomite umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania przyjaznych relacji

  • znajomość narzędzi z zakresu miękkiego HR

  • bardzo dobrą znajomość programu MS Excel

  • umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • ciekawą, samodzielną i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • udział w licznych projektach rozwojowych

  • umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy na stałe

  • benefity pozapłacowe

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

Firma Komplex-Torus, ogólnopolski dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higienicznych poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds.HR

Przewiń do profilu firmy

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.