Oferta pracy

Specjalista ds. HR

HumaineO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Humaine

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end;

  • Współpraca z HRBP w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych;

  • Współpraca z dostawcami usług HR;

  • Dbanie o pozytywne candidat experience;

  • Koordynacja oraz przeprowadzanie onboardingu i offboardingu pracowników;

  • Wsparcie managerów w działaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi;

  • Wspieranie realizacji zadań wynikających z systemu komunikacji wewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR z zakresu rekrutacji;

  • Mile widziana znajomość prawa pracy;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na cel;

  • Samodzielność i inicjatywa;

  • Dążenie do rozwiązywania problemów i usprawnienia procesów;

  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność negocjacji i argumentacji, umiejętność budowania relacji.

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów;

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy;

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju osobistego;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Mutlisport;

  • Przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Humaine

Humaine to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

Przewiń do profilu firmy