Oferta pracy

Specjalista ds. HR

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesów rekrutacyjnych na wszystkich szczeblach oraz koordynacja procesu zatrudnienia,

  • aktywne poszukiwanie kandydatów (Linkedin oraz inne źródła),

  • realizacja procesu pre-onboardingu, onboarding oraz offboardingu,

  • udział w targach pracy i eventach branżowych,

  • budowanie pozytywnego candidate and employee experience,

  • wdrażanie narzędzi optymalizujących realizację procesów HR oraz poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do kandydatów,

  • realizacja innych projektów z obszaru HR.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze HR minimum 3 lata,

  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze e-commerce lub IT oraz w aktywnym poszukiwaniu kandydatów,

  • wysoki poziom profesjonalizmu oraz samodzielności,

  • znajomość prawa pracy,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzania zasobami ludzkimi, psychologia, zarządzanie,

  • komunikatywność oraz otwartość na nową wiedzę,

  • postawa proaktywna oraz pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy