Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. HR

Komplex-TorusO firmie

Komplex-Torus

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne uczestnictwo w kreowaniu polityki personalnej oraz realizacja projektów w obszarze miękkiego HR
  • administrowanie procesami HR (w tym: rekrutacja, szkolenia, benefity)
  • wdrażanie i rozwijanie narzędzi HR
  • współpraca w tworzeniu i organizowaniu programów wdrożeniowych dla nowych pracowników
  • udział w kształtowaniu systemu okresowej oceny pracowników i systemów motywacyjnych
  • dodatkowe działania związane z pracami w Dziale Kadr

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość Kodeksu Pracy
  • umiejętność diagnozowania problemów w obszarze HR
  • pasję, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znakomite umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania przyjaznych relacji
  • znajomość narzędzi z zakresu miękkiego HR
  • bardzo dobrą znajomość programu MS Excel
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

  • ciekawą, samodzielną i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • udział w licznych projektach rozwojowych
  • umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy na stałe
  • benefity pozapłacowe
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

Firma Komplex-Torus, największy w centralnej Polsce dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higienicznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Umowa na zastępstwo

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Specjalista ds. HR, Kazimierza Gierdziejewskiego 7, Warszawa