Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

ADP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Prosta 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADP Polska Sp. z o.o.

Prosta 70

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w lokalnych i regionalnych projektach HR oraz zadaniach wynikających z bieżącej pracy działu,

  • Wsparcie we wdrażaniu narzędzi, procesów i standardów przyjętych przez organizację (np. wdrażanie systemu rozliczania czasu pracy),

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z cyklem życia pracownika w organizacji,

  • Wsparcie pracowników we wszelkich kwestiach administracyjno-kadrowych oraz obowiązujących procesów,

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących czasu pracy oraz doświadczenie w jego rozliczaniu (warunek konieczny),

  • Doświadczenie w pracy na projektach (doświadczenie we wdrażaniu systemu rozliczenia czasu pracy będzie stanowić dodatkowy atut),

  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel; mile widziana znajomość systemu SAP,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca z regionalnymi zespołami),

  • Umiejętność efektywnego działania w dynamicznym środowisku, bardzo dobra organizacja pracy, wysoki poziom samodzielności i wielozadaniowość,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wykazywanie inicjatywy własnej,

  • Ciekawość i chęć udziału w różnorodnych projektach — także z obszaru „miękkiego” HR.

To oferujemy

  • pracę w wewnętrznym dziale HR w globalnej firmie świadczącej usługi kadrowo-płacowe,

  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,

  • pracę pełną wyzwań oraz wsparcie doświadczonego i dynamicznego zespołu,

  • własny projekt od pierwszych dni swojej pracy,

  • możliwość uczestnictwa w zadaniach związanych z „twardym” ale i „miękkim” HR,

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • benefity i świadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świątecznie, dofinansowanie do urlopu, karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie dla pracowników

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy