Oferta pracy

Specjalista ds. hr

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. HRNumer ref.: MA/17/05/WA1

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Raportowanie w wewnętrznym systemie
  • Codzienna praca w systemie kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie świadectw pracy

Jakie są nasze wymagania?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2-letnie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskie zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność
  • Mile widziana znajomość WorkDay, RB Payroll lub Simple ERP
  • Dyspozycyjność najpóźniej od początku czerwca

Co możemy zaoferować ?

  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Adecco Consulting
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
  • Udział w 5 miesięcznym projekcie w międzynawowej korporacji z branży IT
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00
  • Pełne wdrożenie w nowe miejsce pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze - Warszawa, Włochy
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Czekamy na Twoje CV!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne