Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krakowiaków 44, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 44

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym identyfikacja potrzeb rekrutacyjnych, publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie spotkań, składanie ofert

  • Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników

  • Zarządzanie systemem okresowych ocen pracowniczych oraz administrowanie dedykowanym do tego narzędziem

  • Inicjowanie i realizacja działań z zakresu Employer Branding’u

  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników firmy, współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Aktywne uczestnictwo w opracowywaniu, aktualizacji oraz wdrażaniu polityk w obszarze HR

  • Przygotowywanie prezentacji, analiz i raportów na potrzeby bieżących działań

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz praktyczne umiejętności prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne będą dodatkowym atutem),

  • Zainteresowanie tematyką HR oraz śledzenie aktualnych trendów w tym obszarze, śmiałość w zgłaszaniu pomysłów, własna inicjatywa i rekomendacje działań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (min. B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły i poufność danych

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i szkoleń wewnętrznych dla pracowników

  • Umiejętność obsługi systemu eRecruiter oraz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodą direct search będzie mile widziane :)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, na podstawie umowy o pracę

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu ZZL oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dużą samodzielność w organizacji pracy własnej

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość wykupienia karty sportowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nowoczesne biuro

  • dofinansowanie do okularów

  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacja zwrotna

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.