Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

Collegium Civitas

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi;

  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem kompetencjami pracowników, tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników;

  • Wdrożenie strategii komunikacji wewnętrznej;

  • Udział w projektach rozwojowych z zakresu HR;

  • Kształtowanie systemów motywacyjnych;

  • Aktywne budowanie pozytywnego wizerunku organizacji jako pracodawcy;

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, ew. wykształcenie uzupełniające we wskazanym zakresie;

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w zakresie HR;

  • Umiejętności w zarządzaniu kapitałem ludzkim;

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wygodna i komfortowa przestrzeń do pracy, umożliwiająca poczucie indywidualności i swobody pracownikom,

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Pracę w przyjaznym środowisku

Collegium Civitas to nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Zatrudnia światowej klasy ekspertów, specjalistów z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Przed absolwentami otwiera szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym dzięki porozumieniom z zagranicznymi uniwersytetami, współpracy z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów i organizacji pozarządowych.

Do realizacji postawionych wyzwań edukacyjnych Collegium Civitas zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników administracyjnych, stanowiących wsparcie dla obszaru dydaktycznego.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aplikacje zawierające CV prosimy przysyłać do 27 stycznia 2022 r.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami (k/m).

Spotkania odbywać się będą w trybie online lub stacjonarnie z zachowaniem środków ostrożności w siedzibie Uczelni.