Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. HR

C.H.Beck

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników w zakresie nawiązania, trwania i rozwiązania stosunku pracy.

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

  • Współpraca z firmą zewnetrzną w obszarze rozliczania wynagrodzeń pracowników oraz współpracowników (umowy cywilnoprawne).

  • Koordynacja obiegu dokumentów personalnych z zachowaniem terminowości i aktualności.

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach, wsparcie organizacyjne i merytoryczne dla menedżerów.

  • Obsługa administracyjna benefitów pracowniczych, kontakt z dostawcami.

  • Współpraca ze służbami BHP w zakresie szkoleń, kontrola ważności badań lekarskich.

  • Stały kontakt z pracownikami, dbałość o skuteczny przepływ informacji, udzielanie informacji oraz wyjaśnień pracownikom.

  • Wsparcie w nowych projektach HR zgodnie z bieżącymi potrzebami (systemy motywacyjne, benefitowe, employer branding).

  • Opracowywanie i wdrażanie procesów HR, procedur i narzędzi.

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 3-letnie w dziale HR.

  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

  • Praktyczna znajomość procesów HR.

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatków, ubezpieczeń społecznych.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, pozytywne nastawienie.

  • Proaktywność, samodzielność w działaniu oraz otwartość na zmiany i wyzwania.

  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność i rzetelność), nastawienie na rezultaty i rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjaznym środowisku pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem.

  • Pracę w zgranym zespole, dla którego ważna jest atmosfera i kultura pracy.

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.

  • Wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, szkolenia językowe.

  • Nieograniczony i stały dostęp do wiedzy w ramach szerokiej oferty produktów i publikacji C.H.Beck.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy