Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W @Cheil Poland, polskim oddziale agencji reklamowej Cheil Worldwide, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Główne zadania:

    • koordynowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego oraz wysokiego szczebla,
    • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń,
    • analiza oraz selekcja napływających aplikacji,
    • organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych,
    • tworzenie narzędzi rekrutacyjnych oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów,
    • wsparcie procesu wdrożenia nowych pracowników,
    • współpraca z agencjami pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego,
    • inicjowanie i realizacja projektów w ramach employer branding,
    • administrowanie procesami kadrowymi,
    • współdział w innych projektach w dziale HR.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych min. 2 lata,
    • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Word i Excel),
    • pozytywne nastawienie i wysoka motywacja do pracy,
    • proaktywne podejście i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na realizację celów,
    • dokładność, sumienność.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • pakiet benefitów pracowniczych (karta sportowa, karta lunchowa, opieka medyczna),
    • wyjątkową, twórcza atmosferę w gronie najlepszych specjalistów na rynku,
    • świeże owoce każdnego dnia oraz wyśmienitą kawę.

    Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, a nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna - wyślij swoje CV przez funkcję Aplikuj.

    Sprawdź nas na Facebooku i zobacz, jak pracujemy: https://www.facebook.com/poland.cheil/

    bottom