Oferta pracy

Specjalista ds. rekrutacji (wewnętrzny HR)

benett PEOPLEO firmie

  • Warszawa (okolice), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Samodzielne, kompleksowe i efektywne przeprowadzanie procesów rekrutacji,
  • Zarządzanie kanałami rekrutacji, publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, współpraca z biurami karier i agencjami rekrutacyjnymi,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie prowadzonych rekrutacji (wsparcie w budowaniu profili kompetencyjnych kandydatów, dbałość o przepływ informacji w trakcie trwania procesu rekrutacji),
  • Onboarding oraz szkolenie nowych pracowników,
  • wsparcie bieżących zadań w obszarze HR

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i umiejętność ich stosowania
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji (stanowiska techniczne)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • umowę agencyjną - długofalowa współpraca
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby rekrutacji i przyszłych rekrutacji’.

Ogłoszenie archiwalne