Oferta pracy

Specjalista ds. HR

Mamut Polska S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Spółka Mamut Polska S.A. to ponad 150 tradycji i doświadczenia w wytwarzaniu artykułów piekarskich. Jesteśmy jednym z największych liderem w sprzedaży bułki tartej, sucharków oraz grzanek.

Priorytetem firmy jest rozwój w oparciu o światowe trendy żywieniowe oraz wzmacnianie idei, że wysoka jakość produktów to nie luksus, a standard. Pielęgnujemy wysoką jakość oraz wyjątkowość wytwarzanych przez nas produktów i uczymy nowe pokolenia tego co dobre.

Siłę napędową firmy stanowią pracownicy. Dlatego stawiamy na inwestycje w kadrę pracowniczą oraz jej rozwój. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który gwarantuje ciągłość zatrudnienia.

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twoje główne zadania na stanowisku:

  • udział w kształtowaniu polityki oraz strategii personalnej przedsiębiorstwa,
  • wspieranie kierownictwa w realizacji procesów HR: doradztwo i proponowanie kierownictwu firmy adekwatnych, zgodnych z KP praktycznych rozwiązań dla zapewnienia realizacji celów biznesowych, elastyczności produkcji i osiągnięcia planowanych volumenów
  • budowanie i wdrażanie systemów motywacyjnych w firmie
  • wsparcie kierownictwa w procesach rekrutacji pracowników
  • organizacja szkoleń
  • wsparcie w procesie budowania komunikacji wewnętrznej firmy
  • wdrażanie standardów adaptacji nowego pracownika
  • wsparcie działu kadr i płac w bieżących zadaniach
  • promowanie dobrych praktyk dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi i współtworzenie kultury organizacyjnej firmy
  • monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie polityki HR

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie z branży przemysłowej)
  • znajomości Prawa Pracy
  • znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • inicjatywy własnej, samodzielności i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • umiejętności budowania relacji, skuteczności w działaniu

Zapewniamy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Benefity dodatkowe: Prywatną opiekę medyczną oraz premie świąteczne z ZFŚS

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Firmę Mamut Polska S.A. z siedzibą w Poznaniu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy