Oferta pracy

Specjalista ds. HR z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Trzebnica

    Trzebnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników oraz nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową w firmie;

  • wsparcie managera zespołu pod kątem ocen pracowniczych oraz planowania ścieżki kariery;

  • proponowanie nowych rozwiązań i usprawnień w ramach zespołu HR;

  • tworzenie raportów i sprawozdań na potrzeby managera zespołu;

  • przekazywanie informacji dotyczących procesów HR w sposób jasny oraz klarowny;

  • ścisła współpraca z działem rekrutacji;

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny);

  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w branży HR;

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, psychologia, socjologia, filologia germańska);

  • umiejętność korzystania z narzędzi MS Office;

  • umiejętność skutecznej organizacji czasu pracy oraz samodzielność;

  • ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne;

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • ubezpieczenie na życie;

  • pakiet medyczny oraz sportowy;

  • dzielenie kosztów dojazdów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy