Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu!

    Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

    Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Opis Stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

    • kompleksowe kompletowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i pozostałych dokumentów zgodnie z przepisami kodeksu pracy
    • współpracę z kierownikami jednostek lokalnych w zakresie rozwiązywania bieżących spraw pracowniczych
    • wsparcie w dziedzinie organizacji szkoleń – podstawowych zgodnych z przepisami prawa, jak i dodatkowych związanych z rozwojem
    • aktywny udział w organizacji procesów rekrutacji
    • wsparcie dla dyrektora działu HR w przygotowywaniu raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne organizacji
    • wprowadzanie do systemów informatycznych danych osobowych i danych dotyczących ewidencji czasu pracy pracowników fizycznych, jak i umysłowych

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe na poziomie min. licencjackim
    • min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. HR w międzynarodowym środowisku
    • znajomość przepisów prawa pracy
    • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w pracy z systemami HRIS
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
    • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
    • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) w języku polskim i angielskim wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.