Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. HR

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
    MIEJSCE PRACY: ZABRZE

    Piekarnia Ciastkarnia KŁOS to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni
    w województwie śląskim. Piekarnia Ciastkarnia KŁOS jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.
    Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

    Zadania:

    • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w zakładzie liczącym kilkuset pracowników (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie list płac)
    • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
    • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami ZUS, PDOF, GUS, PFRON
    • Sporządzanie raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych
    • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
    • Obsługa klienta wewnętrznego

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu kadr i naliczaniu płac pracowników
    • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF
    • Praktyczna znajomość systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima, Płatnik i Excel
    • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

    Oferujemy:

    • Pracę w znanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego .
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach.

     Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

    PROCESY REKRUTACYJNE:
    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej zwane RODO), informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KŁOS M.KURZYCA SPÓŁKA JAWNA, 40-664 KATOWICE, UL. KOSTKI NAPIERSKIEGO 43, TEŁ. 32 810 1234, E-MAIL: [email protected], NIP: 954-264-02-26, REGON: 240952737 zwany dalej „Administratorem".
    2. Kontakt z Pełnomocnikiem Ochrony Danych: [email protected], tel. 32 810 12 34
    3. Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f (prawnie uzasadnione interesy realizowane przez spółkę - mogą Państwo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw - z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją - wobec przetwarzania swoich danych opartych na tej podstawie) RODO. Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu. W przypadku Pana/Pani zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust.l lit. a RODO.

    WAŻNE!
    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.
    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.

    1. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych.
    2. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    3. Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu właściwego ds. pracowniczych, ale również Zarząd Spółki czy ewentualny bezpośredni przełożony lub inna osoba do tego upoważniona.
    4. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
    5. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania.
    6. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.