Oferta pracy

Specjalista ds. HR (zespół rekrutacji)

x-kom sp. z o.o. O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne planowanie oraz realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,

  • Poszukiwanie i działania na alternatywnych źródłach pozyskiwania kandydatów, w tym codzienne wykorzystanie metody Head Hunt,

  • Efektywne wykorzystanie i tworzenie nowych narzędzi rekrutacyjnych,

  • Współpraca z Managerami oraz kierownikami działów w kontekście analizy potrzeb rekrutacyjnych,

  • Codzienne wspieranie pracowników w ich bieżących problemach,

  • Realizacja projektów w ramach struktur HR,

  • Zarządzanie bazą Kandydatów.

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie pracy w dziale HR na podobnym stanowisku,

  • Znasz i z powodzeniem wykorzystujesz nowoczesne narzędzia rekrutacji i selekcji,

  • Potrafisz efektywnie planować i organizować swój czas pracy,

  • Pasjonuje Cię HR i chcesz się nadal rozwijać w tym obszarze,

  • Cechuje Cię kreatywność, zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Twoje umiejętności interpersonalne są na bardzo wysokim poziomie,

  • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku,

  • Wyróżnia Cię duża samodzielność i inicjatywa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy,

  • Pracę w 8 osobowym zespole pozytywnych HR-owych geeków, gdzie mamy okazję wykorzystywać swoje umiejętności w praktyce,

  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze HR,

  • Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

  • zajęcia językowe