Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. hurtowej sprzedaży usług telekomunikacyjnych (Key Account Manager)

AMS SYSTEM SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży hurtowej. Do obowiązków tej osoby będzie należało budowanie relacji i sprzedaż usług telekomunikacyjnych (hurtowych) klientom firmy (operatorom telekomunikacyjnym), uczestniczenie w rozwoju produktów firmy i rynków, na których działa oraz współpraca z osobami z innych obszarów w firmie.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub licencjat

Znajomość pakietu MS Office

Gotowość do rozwoju, uczenia się i poznawania nowych produktów

Doświadczenie w sprzedaży i budowaniu relacji klienckich

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Doświadczenie w pracy u operatora telekomunikacyjnego

Doświadczenie uczestnictwa w rozwoju produktów na rynku ICT

Umiejętność budowania relacji międzyludzkich

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

AMS SYSTEM to operator od 15 lat działających w branży telekomunikacyjnej. Podstawową działalnością AMS SYSTEM jest świadczenie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. AMS posiada wieloletnią praktykę w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów. Nasza firma jest także jedną z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla krajowego i międzynarodowego rynku hurtowego.

Świadczymy usługi telekomunikacyjne dla operatorów oferując tranzyt połączeń do sieci stacjonarnych i komórkowych polskich i zagranicznych w ruchu wychodzącym i przychodzącym jak również rozgłoszenie numeracji, numerów routingowych i obsługę procesów PLI CBD2.

Oferujemy również usługi w zakresie masowej dystrybucji SMS

We współpracy z naszymi partnerami oferujemy instalacje platform telekomunikacyjnych oraz wdrożenie usług

z zakresu MVNO oraz Telefonii stacjonarnej.