Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. hurtowej sprzedaży usług telekomunikacyjnych (Key Account Manager)

AMS SYSTEM SP. Z O.O.O firmie

  • Dzielna 6
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

AMS SYSTEM SP. Z O.O.

Dzielna 6

Warszawa

AMS SYSTEM to operator od 15 lat działających w branży telekomunikacyjnej. Podstawową działalnością AMS SYSTEM jest świadczenie nowoczesnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu. AMS posiada wieloletnią praktykę w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi dla operatorów, resellerów. Nasza firma jest także jedną z niewielu sieci telekomunikacyjnych specjalizujących się w profesjonalnych usługach dla krajowego i międzynarodowego rynku hurtowego.

Świadczymy usługi telekomunikacyjne dla operatorów oferując tranzyt połączeń do sieci stacjonarnych i komórkowych polskich i zagranicznych w ruchu wychodzącym i przychodzącym jak również rozgłoszenie numeracji, numerów routingowych i obsługę procesów PLI CBD2.

Oferujemy również usługi w zakresie masowej dystrybucji SMS

We współpracy z naszymi partnerami oferujemy instalacje platform telekomunikacyjnych oraz wdrożenie usług
z zakresu MVNO oraz Telefonii stacjonarnej.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży hurtowej. Do obowiązków tej osoby będzie należało budowanie relacji i sprzedaż usług telekomunikacyjnych (hurtowych) klientom firmy (operatorom telekomunikacyjnym), uczestniczenie w rozwoju produktów firmy i rynków, na których działa oraz współpraca z osobami z innych obszarów w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub licencjat
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do rozwoju, uczenia się i poznawania nowych produktów
  • Doświadczenie w sprzedaży i budowaniu relacji klienckich

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Doświadczenie w pracy u operatora telekomunikacyjnego
  • Doświadczenie uczestnictwa w rozwoju produktów na rynku ICT
  • Umiejętność budowania relacji międzyludzkich

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne