Oferta pracy

Specjalista ds. hurtowni danych i narzędzi BI

ENERGA - OBRÓT S.A.

aleja Grunwaldzka 472

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Python

  • R

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu platformy Business Intelligence (OAS, APEX) i hurtowni danych

  • Analiza wymagań biznesowych na potrzeby rozwoju platformy BI oraz hurtowni danych (dla systemów CRM, billingowych i obsługowych)

  • Projektowanie warstw analityczno-raportowych, budowa przekrojowych pulpitów menadżerskich

  • Bieżąca współpraca z obszarem IT w zakresie wymagań technicznych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej i powdrożeniowej

  • Optymalizacja procesów raportowych w firmie i rekomendowanie zmian w procesach i/lub w systemach źródłowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka, ekonomia

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym analitycznym stanowisku

  • Doświadczenie w zbieraniu potrzeb biznesowych i przekładaniu ich na specyfikację raportową oraz wymagania techniczne do IT

  • Łatwość w formułowaniu wniosków, proaktywne podejście do zadań

  • Niezbędna bardzo dobra znajomość SQL i wiedza z zakresu relacyjnych baz danych

  • Umiejętność pracy z bazami danych na dużym wolumenie danych

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence (znajomość Oracle Analytics Server będzie dodatkowym atutem)

  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność i koncentracja na szczegółach

  • Umiejętność pracy w zespole

  • znajomość metodologii i narzędzi data science (R, Python)

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o otwartej i przyjaznej kulturze,

  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych działań,

  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą i otwartej informacji zwrotnej,

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż,

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach,

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Komórka organizacyjna: Wydział Rozwoju Hurtowni Danych i Narzędzi BI

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie aplikacji do dnia 20.07.2022r.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działa w północnej i środkowej części kraju.

Przewiń do profilu firmy