Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ICT (Informatyk - Sieciowiec)

ASK Poland sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie sieci Lan/Wan;

  • help desk / zdalne rozwiązywanie problemów w pozostałych placówkach w kraju i zagranicą;

  • bieżące utrzymanie serwerów;

  • wykonywanie projektów ICT lokalnych oraz dla całej grupy;

  • zarządzanie kamerami;

  • wykonywanie instalacji kablowych.

  • lokalne wsparcie ICT dla produkcji;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft 7/10;

  • dobra znajomość systemu Windows (Server) na poziomie administracyjnym;

  • utrzymanie i administracja sieci komputerowej LAN, WAN, WLAN;

  • znajomość zagadnień sieciowych ( routery, switche, sieci Lan, Vlan, Wan, Dns, Dhcp,…);

  • wiedza z zakresu oprogramowania VM Ware, vSphere, Veeam Backup, Active Directory;

  • wiedza z zakresu systemów zabezpieczeń danych ( antivirus, backup, disaster recovery);

  • zaawansowana znajomość j. angielskiego;

  • prawo jazdy kat. B;

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość systemu ERP SAP;

  • wiedza z zakresu systemu Linux;

  • znajomość baz danych ( Ms- Sql Server, MySql, Ms- Access);

  • wiedza z zakresu konfiguracji PBX;

  • umiejętność obsługi i konfiguracji systemu Zabbix;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość rozwoju;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;

ASK Poland sp. z o.o.

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko: Specjalista ds. ICT (Informatyk)

Przewiń do profilu firmy