Oferta pracy

Specjalista ds. Implementacji Klientów

Citi PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Citi is more than a global financial services company. It’s an engine for progress. Join us, and you’ll have the chance to get involved in progress in all its shapes and forms, right across the world. From the micro to the macro, from Australia to Zambia, the work we do has real positive impact. Wherever you are and whatever you do, progress starts here.
We’ve built a world famous, trusted brand over 200 years of continuously evolving financial services. And today, our influence continues to grow: with financial operations in 160 countries and 100 currencies. We have 200 million different clients, including some of the biggest names in the industries, sectors, businesses and governments that we serve every day. It all adds up to an exciting place to be for talented, ambitious people who want to build a truly remarkable career.
Specjalista ds. Implementacji KlientówNumer ref.: 113920
Specjalista ds. Implementacji Klientów daje możliwość z perspektywy sprzedażowej na generowanie przychodów dla nowych biznesów/klientów.
Częścią tego Departamentu są zespoły Quality Assurance, Offboarding oraz Delegated Reporting do których obecnie poszukujemy specjalistów.

Miejsce pracy: Olsztyn, Polska

Kluczowe zadania
  • Zakładanie oraz modyfikacje instrumentów finansowych
  • Efektywna funkcja wprowadzania danych mająca na celu gwarancję, jakości i zgodności danych
  • Terminowa i efektywna realizacja wszystkich czynności kontrolnych wynikających z procesów kontrolnych jednostki
  • Praca w systemie zmianowym, mająca na celu wsparcie rynków Europejskich, Azjatyckich i Amerykańskich
  • Efektywna współpraca z innymi Departamentami w celu świadczenia wysokiej jakości usług
  • Współpraca z pracownikami z innych regionów na poziomie globalnym w celu rozwiązania problemów
  • Identyfikowanie, analiza, sprawdzanie poprawności, wprowadzanie i obsługa danych klientów w aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze COS
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) – praca w jezyku angielskim
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność szybkiego i bezbłędnego wprowadzania i autoryzowania danych
  • Efektywność oraz zaangażowanie w pracę
Oferujemy:
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powiększone o dodatek za pracę w godzinach nocnych

Ogłoszenie archiwalne